1988 yılında temelleri küçük bir atölyede atılan mobilya sektöründeki hayatımız bugün Erkan Yavuz Mobilya olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda devam etmektedir.
Erkan Yavuz Mobilya 2014 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş olup yaklaşık 5000 m2 üretim alanına sahip tesisleriyle ve ortalama 80 kişilik ekibiyle Pendik ve Ataşehir’de hizmet vermektedir. Sektörde tecrübeli, kalite ve başarı odaklı güçlü kadrosuyla müşterilerinin beklentilerini en hızlı şekilde karşılamayı kendisine ilke edinen Erkan Yavuz Mobilya, gelişen teknolojiyi yakından izleyip her daim son teknoloji olan üretim hattıyla klasik ve modern mobilya üretimine devam etmektedir.

Erkan Yavuz Mobilya 30 yılı aşkın tecrübesiyle oluşturduğu; Vira Decor, Vira Door, Vira Aksesuar markalarıyla birlikte yurt içinde inşaat projelerine ve butik projelere cevap veren, sektörde ileri gelen firmalardan biri olmayı başarmış, yurt dışında yaklaşık 30 ülkeye ihracat yapan bir marka haline gelerek sektörde kalite ve güvenin adresi olmayı başarmıştır.

Değerlerimiz